1. Domů
  2. /
  3. Informace pro vinaře

Informace pro vinaře

Přednáška Ing. Radka Sotoláře

Ve čtvrtek 23. února 2023 se od 18:00 v malém sále Spolkového domu Ratíškovice uskuteční již tradiční přednáška ing. Radka Sotoláře na téma: „Ravaz index, koeficient plodnosti a výnosy z různých uhlů pohledu„. Vstupné je pro členy ČZS 50 kč, pro nečleny 100 kč. Vína k degustaci s sebou.

Slevy pro zahrádkáře

Vážení členové ČZS, vedení připravuje pro své členy bonusový program slev a výhodných nákupů pro členy ČZS u obchodních partnerů. Zároveň připravuje spuštění vlastního e-shopu na stránkách našeho portálu www.izahradkar.cz , kde bude k dispozici sortiment výrobků partnerů, kteří třeba nemají vlastní distribuční kanál. Budou tedy dvě cesty, jak se k nasmlouvaným slevám dostat. Pokud chcete vědět více stáhněte si z našich stránek Informační list 1-2023 a ceník MORAVOSEED.

Výroční členská schůze

Výroční členská schůze ZO ČZS Ratíškovice se uskuteční v neděli 12. února 2022 od 15:00 v kavárně restaurace Sport Ratíškovice.

Okus vín Kurdějov

Jedna z prvních letošních přehlídek mladých vín se uskuteční 28. 1. 2023 v Kurdějově. Přehlídka je nebodovaná a za tři vzorky je vstup zdarma.

Žehnání mladých vín

Přiďte ochutnat mladá ratiškovská vína na tradiční vánoční akci, kterou pořádá slovácký mužský pěvecký sbor a osvětová beseda Ratíškovice.

Nový chlaďák Zahrádkářů

V září jsme pořídili další chladící box na víno. Děkujeme tímto Jihomoravskému kraji za poskytnutí účelové investiční finanční podpory 50 % a těšíme se, že nám bude dlouho a dobře sloužit.

Nabídka výšivek (nejen) pro vinaře

Pro všechny, kteří mají zájem nabízíme možnost výšivek na části oblečení nebo jiné textilie. Je možné vyšít jakékoliv vzory podle vlastního grafického návrhu. Pokud máte zájem kontaktujte +420 722 016 075. Vhodné je využití této nabídky především pro otevřené sklepy.

Kompletní grafické návrhy přineste v digitální podobě na flashdisku. Možné je i vyšití návrhů na papíře, ovšem návrh na papíře musí mít jasné obrysy a nesmí obsahovat tiskové vady.

 

 

Vinařský fond:
http://www.vinarskyfond.cz

Salon vín:
http://www.vinarskecentrum.cz/salon-vin/salon-vin-ceske-republiky/

Moravské vinařské stezky:
http://www.stezky.cz

Nadace partnerství:
http://www.nadacepartnerstvi.cz

Léčebna Kroměříž:
http://www.pnkm.cz

Mendelova univerzita, Zahradnická fakulta:
http://zf.mendelu.cz

Obec Ratíškovice:
http://www.ratiskovice.com

Mikroregion Nový dvůr:
http://www.novy-dvur.cz

Toxikologické centrum:
http://www.tis-cz.cz