21. 8. 2021

Slavín Ratíškovice

13:00 – 21:00 Hodin

Vstupné

500 Kč, předprodej 400 Kč

v ceně vstupného obdržíte:

  • originální sklenka na víno
  • mapa otevřených sklepů
  • taštička na krk
  • kupón v ceně 100 Kč na nákup 0,7l vína
  • 20 ks poukázek na vzorky vín (možno dokupovat)

Objednejte si vstupenky v předprodeji a ušetřete! Vyplňte formulář, my vám pošleme platební údaje a po zaplacení dostanete kód se kterým si vyzvednete zvýhodněné vstupenky u vstupu do areálu sklepů.

Předprodej skončil

Otevřené sklepy Ratíškovice 2021

Máte rádi víno od malých vinařů v atmosféře tradičních vinných sklepů? Chtěli byste si alespoň jednou spojit chuť vína s lokalitou kde vzniklo a s vinařem který ho vytvořil? Na jedno odpoledne v roce pro vás otevíráme dvacet pět vinných sklepů vinařské obce Ratíškovice.

Zpomalte, zažijte atmosféru vinných sklepů, projděte se místními vinohrady, popíjejte víno místních vinařů a ochutnejte místní speciality. Pokud si opravdu uděláte čas a přespíte u nás, můžete druhý den sednout na kolo a objevit bájný vrch Náklo, obdivovat Milotický zámek kde byla natočena pohádka Za humny je drak, projet se na šlapací drezíně nebo provětrat inline brusle na lesní cestě dlouhé téměř deset kilometrů.

Zveme vás do poklidného světa jihomoravské vesnice, kde se budete skvěle bavit stejně jako lidé z fotogalerie roku 2020.

A o úspěších vinařství B/V z Ratíškovic si můžete přečíst zde

Něco z minulých ročníků